Tesettürlü Arap Kökenli Gülse – İstanbul

Tesettürlü Arap Kökenli Gülse - İstanbul - Görsel1Tesettürlü Arap Kökenli Gülse - İstanbul - Görsel2Tesettürlü Arap Kökenli Gülse - İstanbul - Görsel3Tesettürlü Arap Kökenli Gülse - İstanbul - Görsel4Tesettürlü Arap Kökenli Gülse - İstanbul - Görsel5Tesettürlü Arap Kökenli Gülse - İstanbul - Görsel6Tesettürlü Arap Kökenli Gülse - İstanbul - Görsel7Tesettürlü Arap Kökenli Gülse - İstanbul - Görsel8Tesettürlü Arap Kökenli Gülse - İstanbul - Görsel9Tesettürlü Arap Kökenli Gülse - İstanbul - Görsel10Tesettürlü Arap Kökenli Gülse - İstanbul - Görsel11Tesettürlü Arap Kökenli Gülse - İstanbul - Görsel12Tesettürlü Arap Kökenli Gülse - İstanbul - Görsel13

  • Telefon: 0531 945 11 30
  • İl: İstanbul
  • Ülke: Türkiye
  • Yaş: 22
  • Liste: 29 Kasım 2017 19:03
  • Bitiş Tarihi: 9278 gün, 18 saat

Açıklama

Merhaba İstanbul beyleri Sizlere kendimi tanıtarak yazıma başlamak istiyorum.
Adım Gülse, Arap kökenliyim, yaşım 22 dir, boyum 1.70, kilom 50, esmer ve avrupai yüz ve fizik hatlarına sahip, bayanları kıskandıracak güzelliğe sahibim.

Fotoğraflarım birebir bana ait ve gerçek profesyonel çekimdir. Buluştuğumuzda anlayacaksınız zaten. Herhangi bir tereddütte görüşmeyi bitirebilirsiniz. Güzel bir bayan olmam dışında benimle görüştükten sonra sohbetime de hayran kalacaksınız.

Üniversite 1. sınıf öğrencisiyim, kültürlü ve karşınızda ne istediğini bilen bir kadın var. Bakımlarıma önem veririm aynısını sizden de beklerim. Telefon görüşmelerinde karşısındakiyle nasıl diyalog kurduğunuz önemlidir. Düzgün konuşan beylerin iletişimlerine cevap veriyorum.

Sadece 4 ya da 5 yıldızlı otellerde görüşme yapıyorum.

Anal yok, kondom şart. Lütfen yüz, vücut resmi gönder gibi şeyler yazarak zamanımı almayın göndermiyorum. Görüşmeyi planladığınız zaman bana isminizi ve semtinizi belirten kısa sms ya da whatsapptan mesaj atın uygun bulduğum zaman dönüş yapıyorum.

Telefon: 0531 945 11 30 Whatsapp

Listing ID: 825a1ed85c6b462

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz